Nakrúcanie videoklipov

Vaše videoklipy vo vysielaní TELEVÍZIE SENZI.

Staňte sa súčasťou Televízie Senzi – najobľúbenejšej televízie plnej šlágrov na Slovensku. Vaše pesničky sa dostanú na televíznu obrazovku a vy sa stanete súčasťou našej "senzi rodiny".

Pokiaľ máte videoklipy nakrútené v televíznej kvalite a neboli ešte nikde zverejnené (ani na youtube), radi ich odprezentujeme aj v našom vysielaní. Stačí nám ich poslať prostredníctvom uschovna.cz, wetransfer.com, alebo myairbridge.com na adresu: klipy@senzi.sk.
Súčasťou zásielky musí byť "rodný list videoklipu", teda popis diela, autorstvo k dielu, vlastníctvo k dielu (meno a kontakt na vlastíka AVD) a informácie o kapele a interprétovi. Následne Vás budeme spätne kontaktovať.
Základná požiadavky na kvalitu videoklipu:
- výysledný exportný formát .mxf (alt. .mov)

- použitý kodek: H.264

- snímkovanie: frame rate 50, field order - progresive

- kvalita FullHD, alebo 4K (v prípade 4K zaslať aj verziu FullHD)

- zvuk: 48000 - stereo, 16 bit, -6db


Videoklip musí začínať a končiť naplno - bez stmievania na začiatku a na konci videoklipu a bez pauzy. Videoklip nesmie obsahovať LETTERBOX. Videoklip nesmie obsahovať žiadnu reklamu, ani skrytú reklamu formou nápisov, lôg a popisiek. V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. čísle: 0911 575 111.

Nemáte vlastný videoklip? Radi Vám ho nakrútime a doručíme do vysielania v požadovanej televíznej kvalite.


Pre nakrúcanie videoklipov nás kontaktujte na telefónnom čísle: +421 905 345 135. Radi pre Vás vyrobíme videoklip s ktorým potešíte Vašich fanúšikov nielen v Televízii Senzi.

* Políčka označené hviezdičkou sú povinné! Prosím, vyplňte ich.

Telefón SR/CZ

+421 (0)2 527 33 111

Korešpondenčná adresa pre Slovensko a Čechy (nie sídlo)

Televízia SENZI
Bellova 57, BRATISLAVA
Slovenská republika
(Sídlo televízie je v Srbsku)